VIII. Szektorlabda Világbajnokság – 12 érintéses eredmények

dav

Interkontinentális Kupa 2018.

  1. forduló:
    Vasco – Belenenses 30-15
    Palmeiras – Debreceni SC 42-6
  2. forduló:
    Vasco – Debreceni SC 37-10
    Palmeiras – Belenenses 30-15
  3. forduló:
    Vasco – Palmeiras –
    Debreceni SC – Belenenses –
A legyőzhetetlenek.
  1. Vasco Da Gama
  2. Palmeiras
  3. Belenenses
  4. Debreceni SC

MUNDIAL 2018 – Csapatbajnokság

  1. forduló:
    Brazília – Portugália 3-1
    Magyarország – Románia 2-1
  2. forduló:
    Brazília – Románia 4-0
    Magyarország – Portugália 3-1

Bronzmérkőzés:
Románia – Portugália 2-1

Döntő:
Brazília – Magyarország 4-0
Brazília – Magyarország 2-0
Összesítésben: Brazília – Magyarország 6-0

  1. Brazília
  2. Magyarország
  3. Románia
  4. Portugália
Világbajnok a brazil csapat.
Az ezüstérmes magyar csapat.
MUNDIAL 2018 – Egyéni Bajnokság
A csoport
FordulóIdőpont  
19:00 Jefferson6X1Pákai
19:00 Koczor7X0Andre Torres
29:30 Jefferson6X1Andre Torres
29:30 Pákai3X3Koczor
310:00 Koczor2X5Jefferson
310:00 Andre Torres2X4Pákai
B csoport
FordulóIdőpont  
19:00 Ednilson8X2Mártonfi
19:00 Puskás Z.4X1Tanaka
29:30 Ednilson6X0Tanaka
29:30 Mártonfi2X4Puskás Z.
310:00 Puskás Z.1X7Ednilson
310:00 Tanaka2X3Mártonfi
C csoport
FordulóIdőpont  
19:00 Victor5X3Varga
19:00 Horváth5X0Nagashima
29:30 Victor6X2Nagashima
29:30 Varga2X1Horváth
310:00 Horváth1X4Victor
310:00 Nagashima0X3Varga
D csoport
FordulóIdőpont  
19:00 Nando6X1Moldován
19:00 Puskás L.4X4Moro
29:30 Nando3X4Moro
29:30 Moldován1X5Puskás L.
310:00 Puskás L.0X7Nando
310:00 Moro7X1Moldován
E csoport
FordulóIdőpont  
19:00 Éder5X0Valics
19:00 Farkas3X0Ricardo
29:30 Éder3X0Ricardo
29:30 Valics0X5Farkas
310:00 Farkas3X8Éder
310:00 Ricardo0X3Valics
F csoport
FordulóIdőpont  
19:00 Marcus Vinícius3X0Debreczy
19:00 Kovács3X0Bruno
29:30 Marcus Vinícius10X0Bruno
29:30 Debreczy0X3Kovács
310:00 Kovács4X11Marcus Vinícius
310:00 Bruno3X0Debreczy
G csoport
FordulóIdőpont  
19:00 Rodolfo5X5Fabrício
19:00 Kiss5X0Andre Pagaime
29:30 Rodolfo9X0Andre Pagaime
29:30 Fabrício3X5Kiss
310:00 Kiss3X3Rodolfo
310:00 Andre Pagaime0X5Fabrício
H csoport
FordulóIdőpont  
19:00 Tadeu3X6Perrotti
19:00 Nagy4X2Lucas
29:30 Tadeu4X0Lucas
29:30 Perrotti6X4Nagy
310:00 Nagy4X9Tadeu
310:00 Lucas1X3Perrotti
Nyolcaddöntő
KörIdőpont    
214:00   Jefferson8X2Puskás Z. 
214:00   Victor4X5Nando 
214:00   Éder7X4Kovács 
214:00   Levente1X3Tadeu 
214:00   Ednilson6X1Koczor 
214:00   Moro5X1Varga 
214:00   Marcus Vinícius8X3Farkas 
214:00   Perrotti (4)5X5(2) Rodolfo 
 
 
Negyeddöntő
314:30   Jefferson2X6Nando 
314:30   Éder (5)4X4(6) Tadeu 
314:30   Ednilson6X4Moro 
314:30   Marcus Vinícius (1)6X6(3) Perrotti 
 
Elődöntő
415:00   Nando (7)2X2(6) Tadeu 
415:00   Ednilson7X5Perrotti  
 
Bronzmérkőzés
515:30   Tadeu2X6Perrotti  
Döntő
515:30   Nando5X3Ednilson 
 
Lisszabon Kupa 2018.
2. kör 
KörIdőpont
212:00Igor3X0Ricardo
212:00Alex Bahr3X0Debreczy
212:00França3X0A. Pagaime
212:00Michillin3X0Moldován
212:00Flavio7X1Andre Torres
212:00Manoel Moura9X0Nagashima
212:00Dentinho5X0Tanaka
212:00Armandinho6X3Lucas
3. kör 
FaseHora
312:30Igor5X4Puskás L.
312:30Alex Bahr4X0Bruno
312:30França3X0Valics
312:30Michillin3X0Mártonfi
312:30Flavio8X4Lajos
312:30Manoel Moura3X0Imre
312:30Dentinho3X0Pákai
312:30Armandinho4X2Fabrício
Negyeddöntő
414:30Igor 10X6Armandinho
414:30Alex Bahr3X5Dentinho
414:30França7X3Manoel Moura
414:30Michillin6X3Flavio
Elődöntő
515:00Igor4X3Michillin
515:00Dentinho5X3França
Bronzmérkőzés
615:30Michillin8X3França
Döntő
615:30Igor3X2Dentinho

A Világbajnokság végeredménye

HelyezésNévNemzetiségKlub
1.NandoBrazíliaVasco da Gama
2.Ednílson Gaffo Brazília Vasco da Gama
3.PerrottiItáliaPalmeiras
4.Tadeu Brazília Corinthians
5.Marcus Vinícius Brazília Friburguense
6.Éder Brazília AABB – PE
7.Jefferson Brazília Palmeiras
8.Rodrigo MoroPortugalCorinthians
9.Victor Heremann Brazília Vasco da Gama
10.Kiss LeventeMagyarországDebrecen
11.Farkas Gábor  Magyarország Tiszavasvári
12.Varga Ervin   Romênia
13.Kovács Nándor  Magyarország Debrecen
14.Puskás Zoltán  Magyarország Vasi GE Szombathely
15.Rodolfo Brazília Vasco da Gama
16.Koczor János  Magyarország Vasi GE Szombathely
17.FabrícioLengyelország
18.Puskás László Magyarország Debrecen
19.Pákai György Románia Belenenses
20.Horváth Imre  Magyarország MTK Budapest
21.Nagy Lajos  Magyarország Debrecen
22.Mártonfi István  Románia
23.Valics Lehel  Románia
24.BrunoPortugáliaBelenenses
25.Lucas AndradePortugáliaBelenenses
26.TanakaJapánFutmesa Japan
27.Nagashima ShinjiJapánFutmesa Japan
28.Andre TorresSpanyolország
29.Moldován Károly Románia
30.Andre PagaimePortugáliaBelenenses
31.Debreczy István  Románia
32.RicardoPortugáliaBelenenses
Puskás Z. – Tanaka