2021. december 05. vasárnap 10:11

A Magyar és Nemzetközi Szektorlabda Szövetség oldala

Minden, amit a gombfociról tudni akarsz: szektorlabda, 12 érintéses asztali-labdarúgás, gombfoci

Szektorlabda ranglista

A szektorlabda szakág ranglistája a Tizek Bajnoksága és Palota Kupa után:

HelyNévEgyesületPontVáltozás
1.Fülöp Elemér  DÖKE-Komló580.6-2.6
2.Szatmári Tamás  Testvériség SE567.2-11.7
3.Farkas Gábor ifj. Tiszavasvári SE564+11.9
4.Szendrey Tibor  DÖKE-Komló563.3 
5.Pákai György  (ROM)DÖKE-Komló557.6+12.8
6.Laczkó Balázs  Dunakanyar Forte ALC502.7 
7.Lukács Viktor  Testvériség SE494.60
8.Horváth Dénes  Józsefvárosi SzE490.4 
9.Seremet Szilárd  Hírös ALSE Kecskemét485.9 
10.Molnár Béla  Benfica-Mundial ’93 FCSE484.9 
11.Debreczy István  Vasi Gombfoci Egyesület484.1-10
12.Magyar Antal  Testvériség SE481-14.4
13.Rákos Norbert  (SRB)ALC KSE Szeged477.6 
14.Jónás István  Csokonyavisonta ALC472.5 
15.Szathmáry Károly  Dunakanyar Forte ALC465.5 
16.Mártonfi István  (ROM)Józsefvárosi SzE463.4+9.5
17.Vágó László  Testvériség SE460.6 
18.Primon Csaba  Csokonyavisonta ALC460.1 
19.Kiss István  Vasi Gombfoci Egyesület457.5-1.2
20.Horváth Imre  Józsefvárosi SzE449.1-4.9
21.Mészáros György  Vasi Gombfoci Egyesület448.4-14.5
22.Trecskó János  DÖKE-Komló442.9 
23.Nagy Béla  Hírös ALSE Kecskemét437.9 
24.Lukács László  Benfica-Mundial ’93 FCSE437.8+25.8
25.Morvai Tamás ifj. Józsefvárosi SzE432.1 
26.Koczor János  Testvériség SE431.9-13.7
27.Bottyán Zoltán  Vasi Gombfoci Egyesület430.3-18.7
28.Balla József  Csokonyavisonta ALC428.4 
29.Szirmay Endre  Vasi Gombfoci Egyesület418.3 
30.Hidi András  Testvériség SE409 
31.Tyukodi György  Testvériség SE405.6 
32.Nagy Attila ifj. Hírös ALSE Kecskemét405.3 
33.Major István  DÖKE-Komló398 
34.Priszlinger Zoltán  ALC KSE Szeged396.3 
35.Debreczenyi Attila  Erzsébetvárosi SE390.4 
36.Góbi István  Hírös ALSE Kecskemét382.9 
37.Kondor Gábor  Testvériség SE382.3+6.2
38.Ács Márton  Dunakanyar Forte ALC379.7 
39.Simon Ferenc  (ROM)Testvériség SE379.3 
40.Berend Csaba  Testvériség SE379.2 
41.Demény Zoltán  Dunakanyar Forte ALC379 
42.Radnóti Péter  Hírös ALSE Kecskemét376.9 
43.Antal Adrián  Benfica-Mundial ’93 FCSE374.9 
44.Komáromi Zsolt  Benfica-Mundial ’93 FCSE372.1+6.9
45.Balizs Benedek  Dunakanyar Forte ALC370.5 
46.Deme Gyula  ALC KSE Szeged366.9-3.1
47.Körmendi Gábor  Benfica-Mundial ’93 FCSE366.1 
48.Terjék Zsolt  Testvériség SE365.1+7.3
49.Thaisz Miklós  Józsefvárosi SzE364.7 
50.Dávid László  ALC KSE Szeged363.3 
51.Nagy Lajos  Tiszavasvári SE362.9 
52.Moldován Károly  (ROM)Energofish Marosvásárhely ROM360.8 
53.Kollár Tibor  Dunakanyar Forte ALC355.5 
54.Telek Zsolt  Benfica-Mundial ’93 FCSE355.2 
55.Schuster Roland  Józsefvárosi SzE352.5 
56.Bedecs Attila  Komárom349.1 
57.Olajos Csaba  ALC KSE Szeged346.3 
58.Debreczenyi Zoltán  Erzsébetvárosi SE342.3 
59.Dr. Havas Péter (ROM)Energofish Marosvásárhely ROM339.8 
60.Nagy Attila  Hírös ALSE Kecskemét339.6 
61.Varga Ervin  (ROM)Energofish Marosvásárhely ROM338.6 
62.Szabó Endre  (SRB)ALC KSE Szeged337.6 
63.Tóth Béla  Komárom335.6 
64.Oláh Tamás  Dunakanyar Forte ALC333.5 
65.Papp-Takács Sándor  ALC KSE Szeged332.1 
66.Najror Zoltán  (SRB)ALC KSE Szeged329+2.6
67.Pozsonyi József  Dunakanyar Forte ALC328.2 
68.Németh Károly  Újkori Táltosok326.7-20.2
69.Csobay Gábor  Józsefvárosi SzE325.1 
70.Tóth László  Erzsébetvárosi SE324.7 
71.Plemic Stevan  (SRB)ALC KSE Szeged323.6 
72.Puskás László  DEAC-Debreceni ALC316.6 
73.Csekei Zoltán  Benfica-Mundial ’93 FCSE316.1 
74.Füzy Csaba  Sopron-SMAFC314.2 
75.Bíró János  Palotai Csokonai ALE312.8 
76.Puskás Zoltán  Vasi Gombfoci Egyesület312.5 
77.Gyenes Gábor  ALC KSE Szeged311.9+31.8
78.Máté Bálint  Erzsébetvárosi SE311.8 
79.Potoczki János  Újkori Táltosok310.1 
80.Baross Gábor  Dunakanyar Forte ALC308.4 
81.Serák György  Vasi Gombfoci Egyesület308.1+4.2
82.Rollinger Károly  Modern SE304.7 
83.Trischler Róbert  DÖKE-Komló302.6 
84.Kiss Ádám  Józsefvárosi SzE299.4 
85.László Márk  Dunakanyar Forte ALC297.8 
86.Kondor Balázs  Testvériség SE294.2 
87.Balla Antal  DÖKE-Komló285.9 
88.Nagy Kristóf  Józsefvárosi SzE281.8 
89.Nagy Dániel  Hírös ALSE Kecskemét278.4 
90.Roller Dániel  Dunakanyar Forte ALC270.7 
91.Börcsök László  (SRB)ALK Becej (SRB)268.9 
92.Angler Lajos  Vasi Gombfoci Egyesület268 
93.Tóth Imre  Komárom266.5 
94.Mihály II Zoltán ALC KSE Szeged260.2 
95.Böcskei Barnabás  Sopron-SMAFC257.2 
96.Menyhárt Attila  Erzsébetvárosi SE255.820
97.Kocsis Gábor  Újkori Táltosok255.2 
98.Szappanos György  Testvériség SE253.6-45.4
99.Kelemen Zoltán  DÖKE-Komló251.6 
100.Béres III Zoltán Egyesületen kívüli245.6 
101.Valics Lehel  (ROM)Energofish Marosvásárhely ROM242.4 
102.Incze István  (ROM)Energofish Marosvásárhely ROM242.2 
103.Éder Csaba  Csokonyavisonta ALC237.2 
104.Korán Sándor  Józsefvárosi SzE236.9 
105.Fortuna Iván  Komárom236.6 
106.Széll Gergö  Maroslelei SE235.6 
107.Bánfalvi Szabolcs  ALC KSE Szeged234.9 
108.Németh László  Csokonyavisonta ALC232.2 
109.Debreczy Zoltán  Vasi Gombfoci Egyesület227.6 
110.Gyozsán Zoltán  DÖKE-Komló226 
111.Benkö János  Vasi Gombfoci Egyesület221.4 
112.Theodos Sándor  Újbuda Egyesület216.6-10.4
113.Böcskei Imre  Sopron-SMAFC209.4 
114.Primon Csaba ifj. Csokonyavisonta ALC206 
115.Svolik Tamás  Tiszavasvári SE200.4 
116.Szabó Csaba  Egyesületen kívüli199.2 
117.Bodó Attila  Testvériség SE195.1 
118.Maczelka László  Maroslelei SE192.2 
119.Hicz András  Vasi Gombfoci Egyesület188.4 
120.Debreczenyi Attila ifj. Erzsébetvárosi SE185 
121.Fejes Ferenc  Maroslelei SE183.8 
122.Cserey László  Dunakanyar Forte ALC183.6 
123.Csorba Gábor  Sopron-SMAFC183.4 
124.Garamvölgyi József  Vasi Gombfoci Egyesület180 
125.Csegezi Péter  Dunakanyar Forte ALC179.6 
126.Mecsér Béla  Erzsébetvárosi SE179 
127.Soós János  (ROM)Energofish Marosvásárhely ROM177.8 
128.Mihály Zoltán  Józsefvárosi SzE177.6 
129.Dobos Attila  Dunakanyar Forte ALC174 
130.Marschal István  (ROM)Stickbreakers ROM17216
131.Katona Edward  Erzsébetvárosi SE171.2+30.6
132.Szatmári Ferenc  Egyesületen kívüli168.4 
133.Szegedi András  Benfica-Mundial ’93 FCSE165.9 
134.Sebök István  Testvériség SE165 
135.Becz András  Benfica-Mundial ’93 FCSE164 
136.Kiss Levente  Erzsébetvárosi SE161.6 
137.Ürmös Mihály  ALC KSE Szeged154.8 
138.Hufnágl Gyula  Újkori Táltosok153.6 
139.Váradi László  Benfica-Mundial ’93 FCSE149.6+1.6
140.Németh Antal  Újbuda Egyesület149.2 
141.Simó Gergely  Dunakanyar Forte ALC144 
142.Rácz Ferenc  Sopron-SMAFC138 
143.Lörincz Péter  Erzsébetvárosi SE134-30.2
144.Horváth Sándor  Vasi Gombfoci Egyesület130.8 
145.Benke Ádám  Újbuda Egyesület125 
146.Olcsvári András  Dunakanyar Forte ALC120.2 
147.Papp Tihamér  Maroslelei SE118.6 
148.Inczédi Gergely  Sopron-SMAFC116.2 
149.Bajkó Mihály  (ROM)Stickbreakers ROM115.8 
150.Rozsnyai Gábor  Erzsébetvárosi SE110.2 
151.Nagy Péter  Dunakanyar Forte ALC108 
152.Maczelka Árpád  Maroslelei SE105.6+27.2
153.Németh István  Újbuda Egyesület104-33.6
154.Varga József  Palotai Csokonai ALE99.2 
155.Kománcsik Zsolt  (ROM)Egyesületen kívüli96.8 
156.Matkó Péter László DEAC-Debreceni ALC95.4 
157.Németi Csaba  ALC KSE Szeged93.6 
158.Takács Lajos  DÖKE-Komló93+56.6
159.Oláh Barnabás  Rózsadomb Bázis SE89.2 
160.Csutak Zsolt  (ROM)Stickbreakers ROM86.4 
161.Benyák Albert  Vasi Gombfoci Egyesület84.6 
162.Vargha Ákos  Újbuda Egyesület79.6 
163.Patyi Gyula  Újkori Táltosok78.8 
164.Béres II Zoltán Egyesületen kívüli75.8 
165.Illés Péter  Vasi Gombfoci Egyesület73.2 
166.Szabó Márton  Újbuda Egyesület72.8 
167.Koszta Zoltán  Energofish Marosvásárhely ROM71.8 
168.Kámán Attila  Sopron-SMAFC71 
169.Aradi László  MTK Budapest70 
170.Meskó-Csépány Krisztián  Vasi Gombfoci Egyesület69.2 
171.Molnár Dominik  Vasi Gombfoci Egyesület68.4 
172.Kománcsik Sándor  (ROM)Energofish Marosvásárhely ROM66.6 
173.Bagita Péter  Újkori Táltosok66.4 
174.Fazekas Mihály  Palotai Csokonai ALE61.4 
175.Patyi Richárd  Újkori Táltosok59.9 
176.Dobolyi János  Józsefvárosi SzE54 
177.Bodó II Attila (ROM)Stickbreakers ROM50.6 
178.Erdöteleki Miklós  Újbuda Egyesület48.8-8.4
179.Dr. Gráfik Imre Vasi Gombfoci Egyesület45.2 
180.Pocsay Sándor  DEAC-Debreceni ALC42.4 
181.Chladek Tibor  Erzsébetvárosi SE38.8 
182.Benyák András  Vasi Gombfoci Egyesület33.8 
183.Szirtes András  Újbuda Egyesület32.8 
184.Oláh Tamás Bendegúz Dunakanyar Forte ALC26.2 
185.Redenczki István  Maroslelei SE24.8 
186.Nagy József  Vasi Gombfoci Egyesület24 
187.Kaiser Rezsö  ALC KSE Szeged22.6 
188.Csekei Gábor  Benfica-Mundial ’93 FCSE22 
189.Bors Attila  (ROM)Stickbreakers ROM20.6 
190.Lakner Ádám  Vasi Gombfoci Egyesület17.6 
191.Horváth Tamás  Sopron-SMAFC14.4 
192.Benkö Dávid  Vasi Gombfoci Egyesület13 
193.Szöllösi László  MTK Budapest12.4 
194.Aszalós Attila  ALC KSE Szeged11.4 
195.Farkas Gábor  Tiszavasvári SE11.2 
196.Kim Levente  Palotai Csokonai ALE10 
197.Görcz Gergö  Vasi Gombfoci Egyesület6.4 
198.Szabó János  Egyesületen kívüli5.6 
199.Balázs Máté  Maroslelei SE4 
200.Zoboki Nándor  Egyesületen kívüli2.4