Magyar

MAGYAR SZEKTORLABDA VERSENYNAPTÁR a 2018-as évre

A versenyeken ranglistapontok szerezhetőek.
Zöld színnel kiemelve a 12 érintéses versenyek vannak.

Versenynaptár 2018
Időpont Verseny neve szakág Helyszín Rendező
Január 27. Jurcsik Gábor emlékverseny csapat szektorlabda Budapest Józsefvárosi SZE
Január 28. Jurcsik Gábor emlékverseny egyéni szektorlabda Budapest Józsefvárosi SZE
Február 18. Vb-kvalifikáció 1/5 12 érintéses Debrecen Debreceni SC  
Február 24. NB I első forduló szektorlabda Budapest MALSZ
Február 25. Páros OB szektorlabda Budapest MALSZ
Március 11. Vb-kvalifikáció 2/5 12 érintéses Budapest MTK  
Március 24. Budapest Bajnokság egyéni szektorlabda Budapest Józsefvárosi SZE
Március 25. Budapest Bajnokság csapat szektorlabda Budapest Józsefvárosi SZE
Április 07. Vb-kvalifikáció 3/5 12 érintéses Debrecen Debreceni SC  
Április 14. NB I második forduló szektorlabda Szombathely Vasi GE
Április 15. Vasi Bajnokság szektorlabda Szombathely Vasi GE
Április 22. NB III alapszakasz szektorlabda Maroslele Maroslele
Április 28-29. NB II első forduló szektorlabda Budapest MALSZ
Május 05. Vb-kvalifikáció 4/5 12 érintéses Budapest MTK  
Május 12-13. OB egyéni szektorlabda Budapest MALSZ
Június 2. Testvériség Kupa szektorlabda Budapest Testvériség SE
Június 23. Magyar Egyéni Bajnokság 1/3 12 érintéses Sopron Soproni MAFC  Törölve!
Június 23-24. Sopron Kupa szektorlabda Sopron SMAFC
.Július 07-08. Fesztivál Kupa szektorlabda  Szeged Szegedi ALC
Július 14. Vb-kvalifikáció 5/5 12 érintéses Budapest MTK
Augusztus 4. Maros Kupa szektorlabda Maroslele Maroslele
Szeptember 09. Magyar Egyéni Bajnokság 1/2 12 érintéses Debrecen Debreceni SC  
Szeptember 15. NB I harmadik forduló szektorlabda Szeged Szeged
Szeptember 16. Hédl Ferenc emlékverseny szektorlabda Szeged Szeged
Szeptember 22-23. NB II második forduló szektorlabda Budapest MALSZ
Október 14. Magyar Csapatbajnokság 1/2 12 érintéses Budapest MTK  
Október 20. NB I negyedik forduló szektorlabda Komló DÖKE Komló
Október 21. DÖKE Kupa szektorlabda Komló DÖKE Komló
November 11. NB III döntő szektorlabda ? ?
November 15-18. VILÁGBAJNOKSÁG 12 érintéses, szektorlabda Portugália – Lisszabon ISBF  
November 24-25. Tőserdő Kupa szektorlabda Lakitelek Hírös ALSE
December 1-2. Magyar Egyéni Bajnokság 2/2 és Magyar Csapatbajnokság 2/2 12 érintéses Debrecen Debreceni SC
December 9. Tízek Bajnokság – Palota Kupa szektorlabda Budapest Testvériség SE