2022. szeptember 29. csütörtök 20:55

A Magyar és Nemzetközi Szektorlabda Szövetség oldala

Minden, amit a gombfociról tudni akarsz: szektorlabda, 12 érintéses asztali-labdarúgás, gombfoci

Szektorlabda NB2 1. forduló

2 min read

2022. március 19-20-án a szegedi Agórában zajlott a szektorlabda NB 2 első fordulója 9 csapat részvételével. Idén a kevesebb jelentkező miatt külön NB 3 verseny nem került kiírásra, összevontan került sor az NB 2-vel. Az első forduló a hazaiak győzelmét hozta, nagy lépést tettek a feljutásért folytatott harcban.

      NB II. Eredmények Szombat    
  1. Forduló      2. Forduló   
SzegedMaroslele124 SzegedÚjbuda97
MundialÚjbuda115 KomlóMaroslele142
VasiSopron97 KomáromSopron133
KomáromCsíkszereda124       
         4. Forduló   
  3. Forduló    KomlóVasi133
MarosleleCsíkszereda511 SopronÚjbuda511
VasiÚjbuda106 SzegedCsíkszereda115
SzegedMundial115 MundialMaroslele133
             
  5. Forduló      6. Forduló   
KomlóSopron97 MundialKomló610
KomáromMaroslele124 SopronMaroslele610
SzegedVasi142 KomáromÚjbuda151
MundialCsíkszereda106 VasiCsíkszereda106
             
      NB II. Eredmények Vasárnap    
  7. Forduló      8. Forduló   
SopronCsíkszereda106 KomlóCsíkszereda124
MundialVasi97 KomáromVasi124
KomlóÚjbuda133 MundialSopron115
KomáromSzeged511 ÚjbudaMaroslele124
             
  9. Forduló      10. Forduló   
SzegedSopron115 SzegedKomló97
VasiMaroslele97 KomáromMundial142
ÚjbudaCsíkszereda106       
KomáromKomló106       

A szektorlabda NB 2 állása az első forduló után:

A csapatok névsora:
Komárom: Jónás István, Primon Csaba, Bedecs Attila, Tóth Béla, Tóth Imre, Ifj. Primon Csaba.
ALC KSE Szeged II: Deme Gyula, Dávid László, Najror Zoltán, Papp-Takács Sándor, Plemic Stevan, Gyenes Gábor, Mihály II Zoltán.
DÖKE Komló II: Major István, Trischler Róbert, Balla Antal, Kelemen Zoltán, Gyozsán Zoltán, Takács Lajos, BíróFerenc.
Mundial II: Komáromi Zsolt, Csekei Zoltán, Németh Károly, Potoczki János, Szegedi András, Váradi László.
Vasi II: Puskás Zoltán, Serák György, Angler Lajos, Debreczy Zoltán, Benkő János, Horváth Sándor, Meskó Csépány Krisztián.
SMAFC: Schuster Roland, Füzy Csaba, Csorba Gábor, Inczédi Gergő.
Gombfoci 11: Máté Bálint, Theodos Sándor, Németh László, Németh István Emánuel, Németh Antal, Szabó Márton, Erdőteleki Miklós, Szirtes András, Huszár Tamás.
Maroslele: Széll Gergő, Fejes Ferenc, Maczelka Árpád, Redenczki István, Balázs Máté, Maczelka II László
# Stickbreakers: Marschal István, Bajkó Mihály, Csutak Zsolt, Bodó Attlia, Bors Attila, Kreiczik Péter.

DÖKE Komló II-ben nem szerepelhet: Szendrey Tibor, Fülöp Elemér, Pákai György, Trecskó János;
Szeged II-ben nem szerepelhet: Rákos Norbert, Kiss István, Balla József, Priszlinger Zoltán;
Vasi GE II-ben nem szerepelhet I. Farkas Gábor, Debreczy István, Mészáros György, Szirmay Endre;
Mundiál II-ben nem szerepelhet: ifj. Molnár Béla, Lukács László, Bottyán Zoltán, Antal Adrián
Ezen felül nem vehet részt a versenyen az a versenyző, aki más egyesület színeiben játszott a 2022. NB I-ben.