Programtervezet – VÉGLEGES HUN-ENG

Végleges programetrvezet és időbeosztás a világbajnokság idejére

2015.09.16. szerda
Résztvevők érkezése Debrecenbe.

2015.09.17. csütörtök
10:00.: Ünnepélyes megnyitó
11:00.-12:30.: 12 érintéses csapat 3 kör
(BRA-ROM, HUN-POL | BRA-HUN, ROM-POL | BRA-POL, ROM-HUN)
11:00.-14:00.: szektorlabda csapat 3 mérkőzés
(BRA-SRB, HUN-SRB, BRA-HUN)
11:00.-14:00.: szektorlabda magyar egyéni előselejtező 5 mérkőzés
12:30.-14:00.: 12 érintéses egyéni 3 mérkőzés
14:00.-15:30.: ebéd
15:30.-20:00.: 12 érintéses egyéni (és vigasz) 9 mérkőzés
15:30.-17:30.: szektorlabda magyar egyéni előselejtező 2 mérkőzés
18:00.-20:00.: szektorlabda magyar páros előselejtező 3 mérkőzés

2015.09.18. péntek
09:00.-14:00.: szektorlabda egyéni 8 mérkőzés
14:30.-15:30.: ebéd
15:30.-16:30.: szektorlabda egyéni (vigasz) 2 mérkőzés
16:30.-20:00.: szektorlabda páros 5 mérkőzés
20:00.-20:30.: szektorlabda csapat 1 mérkőzés (BRA-ROM)

2015.09.19. szombat
09:00.-20:00.: brazilok Budapesten
10:00.-13:00.: Nagyerdei Stadion csoportos látogatás
13:00.-14:00.: ebéd
14:00.-16:00.: szektorlabda csapat a brazilok nélkül 3 kör
(HUN-ROM, SRB-POL | ROM-SRB, HUN-POL | ROM-POL)
16:00. – szabad program

2015.09.20. vasárnap
10:00.-11:30.: szektorlabda páros elődöntő és döntő (és szektorlabda csapat BRA-POL)
11:30.-12:45.: szektorlabda egyéni elődöntő és döntő (és vigasz)
13:00.-14:00.: ebéd
14:00. 15:00.: 12 érintéses egyéni elődöntő és döntő (és vigasz)
15:00.-16:00.: 12 érintéses csapat elődöntő és döntő
16:00.-17:30.: szektorlabda csapat elődöntő és döntő
18:00.:        Eredményhirdetés

———————————————————————————————-

Final draft and schedule for the duration of the World Cup

09/16/2015. Wednesday
Participants arrival of Debrecen.

09/17/2015. Thursday
10:00.: Opening ceremony
11:00.-12:30.: 12 touch teams 3 rounds
(BRA-ROM, HUN-POL | BRA-HUN, ROM-POL | BRA-POL, ROM-HUN)
11:00.-14:00.: sectorball team 3 rounds
(BRA-SRB, HUN-SRB, BRA-HUN)
11:00.-14:00.: sectorball individual to Hungarian qualifier 5 rounds
12:30.-14:00.: 12 touch individual 3 rounds
14:00.-15:30.: Lunch
15:30.-20:00.: 12 touch individual 9 rounds (and Consolation)
15:30.-17:30.: sectorball hungarian individual qualifier 2 rounds
18:00.-20:00.: sectorball hungarian doubles pre-qualifiers 3 rounds

09/18/2015. Friday
09:00.-14:00.: sectorball individual 8 match
14:30.-15:30.: Lunch
15:30.-16:30.: sectorball individual 2 rounds (and Consolation)
16:30.-20:00.: sectorball doubles 5 rounds
20:00.-20:30.: sectorball teams 1 round (BRA-ROM)

09/19/2015. Saturday
09:00.-20:00.: Brazilians in Budapest
10:00.-13:00.: sectorball teams without the Brazilians 3 rounds
(HUN-ROM, SRB-POL | SRB-ROM, HUN-POL | ROM-POL)
13:00.-14:00.: Lunch
14:00.-20:00.: Visit the Nagyerdei Stadium and free time

09/20/2015. Sunday
10:00.-11:30.: sectorball doubles semi-finals and finals (sectorball teams BRA-POL)
11:30.-12:45.: sectorball individual semi-final and final (and Consolation)
13:00.-14:00.: Lunch
14:00.-15:00.: 12 touch individual semi-final and final (and Consolation)
15:00.-16:00.: 12 touch teams semi-final and final
16:00.-17:30.: sectorball teams semi-final and final
18:00.: Announcement of results